Ročník 2015

Do konce měsíce února zveřejníme všechny přihlášené odchovy v sekci přihlášky 2015, aby všichni ti co naši soutěž sledují, mohli odhadnout vítěze v daných kategoriích.

Věřte nebude to lehké.

Stanovení data a předběžné pozvání na slavnostním předání cen „BÍLÝ SLON“ 2015

Do dalšího, již 22 ročníku soutěže o nejlepší odchov roku v zoologických zahradách České republiky a Slovenské republiky, pořádané Sdružením Česká ZOO ve spolupráci s Unií Českých a Slovenských zoologických zahrad, bylo přihlášeno 46 odchovů z patnácti zoologických zahrad.

Do kategorie savci bylo přihlášeno 19 odchovů, do kategorie ptáci 21 a do kategorie ostatní 6 odchovů.

Konečné pořadí v jednotlivých kategoriích určí v měsíci březnu Devítičlenná komise složená ze čtyř členů výboru sdružení a z pěti členů nezávislých odborníků v oblasti chovu zvířat v zoologických zahradách. Nominace na nejlepší umístění a následně konečné pořadí bude vyhlášeno na slavnostním udělování cen „BÍLÝ SLON“ 2015, konajícím se pod záštitou města Fulnek a hejtmana Moravskoslezského Kraje, dne 20. 4. 2016 ve 13:00 hod. v prostorách bývalého Kapucínského kláštera ve Fulneku. Na tuto akci jste výborem Sdružení Česká ZOO, Všichni srdečně zváni. Hlavně by neměli chybět budoucí Vítězové ve všech kategoriích.

A připomeňme si minuloroční vítěze