Tabulka vítězů - Odchov roku (2006- 2010)

Rok Roč-ník Kate-gorie Přihláš. odch/zoo Umí-stění Druh vedoucí / ....členů kolektivu Zoo
2006 XIII. A 12 / 6 (9) 1. Tuleň kuželozubý (Halichoerus grypus) Iveta Rabasová / 3 Chomutov
2. Hlodoun menší (Cannomys badius) Dr. Pavel Brandl / 4 Praha
3. Medvěd ušatý (Selenarctos thibetanus) Mgr. Pavel Shromáždil / 3 Lešná
B 10 / 4 (9) 1. Vaza velký (Coracopsis vasa) Ing. Milan Šovčík / 3 Bojnice
2. Sup kapucín (Necrosyrtes monachus) Mgr. Jiří Novák / 3 Ostrava
3. Papoušek kapský (Poicephalus robustus fuscicollis) Mgr. Pavel Shromáždil / 3 Lešná
C 12 / 6 (9) 1. Želva annámská (Mauremys annamensis) Petr Velenský / 4 Praha
2. Krokodýl čelnatý (Osteolaemus tetraspis) Milan Kořínek / 2 Olomouc
3. Vejcožrout rezavý (Dasypeltis medici) Petr Velenský / 3 Praha
2007 XIV. A 16 / 8 (10) 1. Tamandua čtyřprstý (Tamandua tetradactyla) Milan Kořínek / 5 Olomouc
2. Levhart obláčkový (Neofelis nebulosa) Dr. Pavel Brandl / 4 Praha
3. Chápan středoamerický (Ateles geoffroyi vellerosus) Ing. Roman Horský / 6 Lešná
B 10 / 5 (10) 1. Arassari zlatolící (Selenidera culik) Milan Kořínek / 3 Olomouc
2. Sup nádherný (Gyps rueppellii) ing.Pavel Shromáždil / 3 Lešná
3. Mandelík hajní (Coracias garrulus) Dr. Karel Pithart / 3 Praha
C 7 / 3 (10) 1. Varan komodský (Varanus komodoensis) Petr Velenský / 3 Praha
2. Želva tlustohrdlá (Siebenrockiella crassicollis) Lubomíra Ševčíková / 2 Jihlava
3. Šípovec nosatý (Rhamphiophis rostratus) Petr Velenský / 4 Praha
2008 XV. A 12 / 6 (9) 1. Krysa obláčková (Phloeomys pallidus) Praha
2. Medvěd lední (Ursus maritimus) Brno
3. Fenek berberský (Vulpes zerda) Olomouc
B 16 / 8 (10) 1. Amazoňan vínorudý (Amazona vinecea) Ostrava
2. Amazoňan Jamajský (Amazona kollaria) Praha
3. Dvojzoborožec velký (Buceros rhinoceros) Praha
C 12 / 4 (12) 1. Želva (Rhiynoclemmys pulcherrima incisa) Zlín
2. Blavor žlutý (Pseudopus apodus) Chomutov
3. Gegončík východoafrický (Holodactylus africanus) Praha
2009 XVI. A 16 / 8 (10) 1. Okapi (Okapia jonstoni ) Dvůr Král.
2. Charza žlutohrdlá (Martes flavigula ) Chomutov
3. Lemur Sclaterův (Eulemur flavifrons) Ostrava
B 10 / 5 (10) 1. Zoborožec šedolící (ceratogymna brevis) Milan Kořínek / 3 Olomouc
2. Zoborožec hvízdavý (Ceratogymna fistulátor fistulátor) Pavel Shromáždil / 3 Lešná
3. Ketupa malajská (Ketupa ketupu) Praha
C 7 / 3 (10) 1. Varan modrý (Varanus macraei) Plzeň
2. Želva Smithova (Pangshura smithii ) ing.Petr Velenský / 2 Praha
3. Orlície bornejská (Orlitia borneensis) Petr Velenský / 2 Praha
2010 XVII. A 16 / 9 (11) 1. Oviječ skvrnitý filipínský (Paradoxurus hermaphroditus philippinensis) Plzeň
2. Kuandu (Coendou prehensilis) Lešná
3. Bobr kanadský (Castor canadensis ) Brno
B 14 / 11 (11) 1. Amazoňan šedohlavý (Amazona agilis ) Praha
2. Vlhovec červenohřbetý (Cacicus haemorrhous ) Lešná
3. Orlosup bradatý ( Gypaetus barbatus) Liberec
C 12 / 6(11) 1. Želva chilská Chelonoidis chilensis Lešná
2. Želva berlandierova/texaská Gopherus berlandieri Praha
3. Tereka jednovousá Podocnemis unifilis Plzeň
 
  • Adresa:
  • Sdružení Česká ZOO
  • Otakara Jeremiáše 1932/12
  • 70800 Ostrava-Poruba
  • Česká republika
  • Mob.:
  • +420 604 612 221
  • Sledujte nás:
  • logo twitter logo facebook