Tabulka vítězů - Odchov roku (2001- 2005)

Rok Ročník Kategorie Přihláš. odch/zoo Umístění Druh vedoucí / ....členů kolektivu Zoo
2001 VIII. A 19 / 8 (9) 1. Manul(Otocolobus manul) Ing Eva Gregorová / 2 Bojnice
2. Lenochod dvouprstý (Choloepus didactylus) Ing Jan Landa / 3 Ústí n./L.
3. Panda červená (Ailurus fulgens) Tomáš Petrbok / 4 Ústí n./L.
B 20 / 8 (9) 1. Vousák senegalský (Lybius dubius) Ing Kamil Čihák / 6 Dvůr Král.
2. Lori černohlavý (Lorius domicellus) Dr Karel Pithart / 3 Praha
3. Orel mořský (Haliaeetus albicilla) Michal Šťovíček / 3 Liberec
C 5 / 3 (9) 1. Tilikva tanimbarská(Tiliqua scincoides chimarae) Ing Pavel Bradáč / 2 Jihlava
2. Dracena krokodýlovitá (Dracaena guianensis) Pavel Velenský / 4 Praha
3. Žralůček perský (Chiloscyllium arabicum) Milan Kořínek / 3 Olomouc
2002 IX. A 13 / 8 (10) 1. Prase bradavičnaté(Phacochoerus aethiopicus) RNDr. Pavel Moucha / 5 Dvůr Král.
2. Gayal (Bos frontalis) Karel Klejna / 4 Vyškov
3. Pes ušatý (Otocyon megalotis) ing. R. Maříková / 4 Dvůr Král.
Tygr indický bílá f.(Panthera tigris tigris) Kristina Klížová / 3 Liberec
B 10 / 5 (10) 1. Ledňák modrokřídlý (Dacelo leachi) Dr. Karel Pithart / 3 Praha
2 Orel kamčatský (Haliaeetus pelagicus) Michal Šťovíček / 3 Liberec
3. Orel mořský (Haliaeetus albicilla) Michal Šťovíček / 3 Liberec
C 4 / 4 (10) 1. Hrotočelec prstenčitý (Mastacembelus circumcinctus) Mgr. Jiří Novák / 2 Ostrava
2. Kajman hladkočelý (Paleosuchus palpebrosus) RNDr. Pavel Moucha / 4 Dvůr Král.
3. Chameleon Jacksonův (Chamaeleo j. xantholophus) Ing Daniel Zeller / 3 Brno
2003 X. A 13 / 6 (9) 1. Gazela červenokrká (Gazella dama ruficollis) RNDr. Pavel Moucha / 4 Dvůr Král.
2. Nahur modrý (Pseudois nayaur) Lubomír Melichar / 5 Liberec
3. Takin indický (Budorcas t. taxicolor) Ing. D. Zeller / 3 Brno
B 13 / 7 (9) 1. Papoušík modrobradý (Loriculus vernalis) Dr. Karel Pithart / 3 Praha
2. Zoborožec kaferský (Bucorvus leadbeateri) Milan Kořínek / 3 Olomouc
3. Loríček rudobradý (Psittaculirostris edwardsi) Dr. Karel Pithart / 3 Praha
C 2 / 2 (9) 1. Želva uhlířská (Geochelone carbonaria) RNDr. Pavel Moucha / 4 Dvůr Král.
2. Parosnička červená (Dyscophus antongilii) Ing. Jan Landa / 3 Ústí n./L.
3 další odchovek nepřihlášen
2004 XI. A 20 / 5 (8) 1. Medojed kapský (Mellivora capensis) Zbyněk Šíša / 4 Praha
2. Takin zlatý (Budorcas t. bedfordi) Lubomír Melichar / 5 Liberec
3. Jelen bělohubý (Cervus albirostris) Ing. Pavel Král / 3 Ústí n./L.
B 10 / 6 (8) 1. Čáp simbil (Ciconia abdimii) Dr. Karel Pithart / 3 Praha
2. Orel mořský (Haliaeetus albicilla) Martin Slavík / 3 Liberec
3. Perepel černohrdlý (Turnix suscitator) Dr. Karel Pithart / 3 Praha
C 9 / 5 (8) 1. Varan Mertensův (Varanus mertensi) RNDr. Pavel Moucha / 4 Dvůr Král.
2. Korovec podezřelý (Heloderma s. suspectum) Lubomíra Ševčíková / 2 Jihlava
2. Varan mangrovový (Varanus indicus) Petr Velenský / 3 Praha
2005 XII. A 10 / 4 (8) 1. Pásovec štětinatý (Chaetophractus villosus) RNDr. Libuše Veselá / 2 Olomouc
2. Nosorožec dvourohý (Diceros bicornis) RNDr. Kristina Tomášová / 3 Dvůr Král.
3. Gorila nížinná (Gorilla gorilla) RNDr. Pavel Brandl / 6 Praha
B 12 / 6 (8) 1. Žluna větší (Picus flavinucha) RNDr. Karel Pithart / 3 Praha
2. Papoušek vějířový (Deroptyus accipitrinus) Ing. Milan Ševčík / 3 Bojnice
3. Hoko černý (Crax rubra) Pavel Palička / 3 Ústí n./L.
C 2 / 1 (8) 1. Agamka zajsanská (Phrynocephalus melanurus) Petr Velenský / 3 Praha
2. Agama osadní (Agama agama) Petr Velenský / 3 Praha
3. další odchovek nepřihlášen
 
  • Adresa:
  • Sdružení Česká ZOO
  • Otakara Jeremiáše 1932/12
  • 70800 Ostrava-Poruba
  • Česká republika
  • Mob.:
  • +420 604 612 221
  • Sledujte nás:
  • logo twitter logo facebook